Kurumsal | Güvenli Bozdurma Merkezi
11 Kasım 2011

Kurumsal.

Trcoins.com sitesi Yani Yasal İsmi ile  ” TRCoins Telecommunication Systems”  2010 Yılında Ankara Merkez’li bir Kuruluş olup Konusunda uzman Profesyonel kadrosu ile hızlı, güvenilir ve cazip bir hizmet vermeyi kendine bir ilke edinmiş.

Bünyesinde Konusunda Profesyonel Kadrosu ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş ticari anlayışı ile yılların verdiği güven ile sizlere hizmet vermektedir. Web sitesi üzerindeki 2 Ayrı Canlı destek Operatörü sizlerin soru, görüş ve önerilerinizi Haftanın her günü ve  günün her saati dinlemekte ve yanıt vermektedir.

Öncelikle Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, her zaman müşteri haklıdır prensibi ile çalışan bir firma olup sizlere 7/24 gerek canlı destek hattından gerek msn destek hattından gerekse telefon ile iletişim sayesinde destek veren,

Her geçen gün bir adım daha öne giden,  sürekli kendini geliştirme ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilme çabası içerisinde olan  bir Kuruluştur.

Firmamızın resmi ve yasal tüm başvuruları yapılmış ve tedarik edilmiştir. Sahip olduğumuz Telekominikasyon sertifikasının dışında firmamız yasal vergi levhası ve Resmi ukash Reseller ( Bayi ) sertifikası ‘da bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın